zestaw herbat w pudełku

Zestaw herbat w pudełku i jak wykorzystać pudełko po nim

Zestaw herbat w pudełku

Twoja ulubiona herbata właśnie się skończyła i zostało po niej tylko pudełko? To doskonała okazja, aby przy odrobinie kreatywności stworzyć z niego coś zupełnie innego! Przede wszystkim możemy po prostu ozdobić pudełko dostępnymi materiałami, takimi jak papiery ozdobne, naklejki i kokardki i przechowywać w nim np. biżuterię lub kosmetyki. Ten zabieg sprawdzi się szczególnie dobrze, jeśli w pudełku wcześniej była herbata zielona, jej delikatny zapach będzie utrzymywał się w pudełku jeszcze długo, umilając nam czas przygotowań do wyjścia. Ewentualnie jeśli jej tam nie było zawsze można nabyć kolejny zestaw herbat w pudełku gdzie będzie zawarta.

Zestaw herbat w skrzynce

Jeżeli pudełko po herbacie jest stworzone z mocnego materiału np grubej tektury lub drewna, wtedy możemy własnoręcznie stworzyć z niego doniczkę. Należy jednak pamiętać by środek wyścielić szczelnie folią i dopiero wtedy wsypać ziemię i sadzić rośliny. W przypadku, kiedy dostaliśmy zestaw herbat w skrzynce, możemy przymocować do niej gruby sznurek i powiesić doniczkę tam, gdzie akurat masz ochotę. Takie zastosowanie idealnie wpisuje się w styl vintage i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom DIY.

Prezent dla pupila

W przypadku dużych, drewnianych skrzynek, świetnym pomysłem będzie przerobienie ich na posłanie naszego pupila. Małe pieski i koty z pewnością ucieszą się z nowego miejsca do spania. Najważniejsze jest wyścielenie środka miękkimi i ciepłymi materiałami, jednakże wpasowując posłanie do stylu naszego mieszkania możemy poszaleć z kolorami czy napisami. Ważne by nie dodawać jako ozdób rzeczy, które mogą potencjalnie zjedzone przez zwierzaka. Pamiętajcie też, by wcześniej wywietrzyć pudełko, jeżeli herbata była nietypowa i nie może drażnić zwierzaka. Herbata czarna nie powinna stanowić kłopotu dla nosów pupili.

Do czego wykorzystać można jeszcze pudełko po herbacie

Do czego można wykorzystać pudełko po herbacie? Tak naprawdę do wszystkiego, czego tylko chcecie! Każda dobra herbata ma piękny i intensywny zapach, który miłośnicy herbat kochają najbardziej, dlatego właśnie nie warto ich wyrzucać.

Mogą Cię także zainteresować